Przemiana cyfrowa w sektorze produkcyjnym: Jak systemy ERP podnoszą standardy efektywności produkcyjnej

Cyfrowa transformacja to nieunikniony proces, który zmienia oblicze wielu branż, w tym także przemysłu produkcyjnego. W miarę jak technologie…

System ERP dla produkcji żywności i przetwórstwa mięsnego

Rola systemu ERP jest kluczowa w sektorze produkcji żywności i przetwórstwa mięsnego. Nowoczesny i funkcjonalny system ERP odgrywa istotną rolę

5 najczęściej popełnianych błędów w I fazie wdrożenia systemu ERP, których lepiej uniknąć dla dobra projektu

Czy możemy się spodziewać startu nowego systemu pierwszego stycznia? - to pytanie może usłyszeć dostawca, podpisując z klientem w…

Od Excela do oprogramowania ERP: Dlaczego firmy powinny dokonać zmiany?

W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym firmy często muszą dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych…

Dobry system ERP – jakie ma cechy?

Zanim wybierzesz system informatyczny w swoim przedsiębiorstwie, zapewne zastanawiasz się nad tym, które z dostępnych rozwiązań rynkowych jest…

Krócej, szybciej, taniej. Nadchodzi technologiczna era “light”?

Co nagle, to po diable - mówi przysłowie, które przestrzega przed decyzjami podejmowanymi w pośpiechu. W branży IT przestaje mieć jednak ono…

Previous Next Play Pause
loading...
IT SOLUTIONS
APS
loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ERP

loading...
ERP

BUSINESS INTELLIGENCE

loading...
BUSINESS INTELLIGENCE

ECM

loading...
ECM

CRM

loading...
CRM

CLOUD COMPUTING

loading...
CLOUD COMPUTING

BEZPIECZEŃSTWO IT

loading...
BEZPIECZEŃSTWO IT
loading...
RYNEK IT
Consafe Logistics pracuje obecnie nad sposobem alokacji towarów w magazynie przy współpracy z firmą 2021.ai. Badania dotyczą zastosowania algorytmów rozkładania asortymentu, czyli sposobu rozmieszczania towarów oraz sprawdzania, które towary są najczęściej razem kompletowane. Po zakończeniu testów firma przedstawi końcowe wnioski oraz główne korzyści dla klientów systemów WMS.

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Logistyka to jeden z obszarów, który z pewnością wykorzysta potencjał Sztucznej Inteligencji (SI) i uczenia maszynowego (ang. machine learning – ML) - twierdzi Patrik Olsson, CPO w Consafe Logistics. Firmy staną się bardziej proaktywne dzięki większej ilości danych logistycznych, co spowoduje znaczne skrócenie czasu realizacji zleceń w magazynie oraz zwiększenie jakości obsługi klienta.
Spółka Consafe Logistics zdecydowała się na zastosowanie Sztucznej Inteligencji w logistyce magazynowania, co pozwala na identyfikacje obszarów, które wymagają usprawnień za pomocą SI/ML. Mając solidne wsparcie nowoczesnych technologii, przedsiębiorstwa mogą wreszcie skupić się na swoich celach biznesowych. W przyszłości pojawią się inne ciekawe zagadnienia i projekty, które wymagają nadania odpowiedniego tempa i priorytetów. Teraz wyznaczamy kierunek rozwoju i stawiamy solidne fundamenty pod kolejne usprawnienia procesów logistycznych. Bardzo się cieszymy, że możemy być partnerem w tym pilotażowym projekcie i wierzymy, że to pierwszy krok na naszej wspólnej drodze z Consafe Logistics - mówi Martin Börjesson, Partner i Country Manager na Szwecję w firmie 2021.ai.
Źródło: Consafe Logistics

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top